Přeskočit na obsah

Návrh interiéru

Interiér nás z velké části ovlivňuje, působí na naše emoce, náladu, intelekt, může nás podporovat, definovat, dávat nám jistotu, usnadňovat práci, nebo poskytovat pohodlí ve chvílích odpočinku.

Návrh interiéru řešíme většinou formou studie, která vychází z místa určení a požadavků klienta. V rámci studie interiéru obdržíte dispoziční řešení, půdorys, vizualizace daného prostoru, specifikaci materiálů a barev a specifikaci typových i atypických prvků.

dispozice

Základní půdorys a návrh pozice atypických a typových prvků. Určení komunikačních a klidových zón. Rozmístění svítidel a ostatních spotřebičů a technologií.

vizualizace

3D vizualizace vytváříme v základním provedení, které proporčně odpovídá skutečnosti a ze kterého lze velice dobře  ověřit barevné a materiálové schéma.

vzorování

Máme k dispozici širokou škálu katalogů a vzorkovníků, ze kterých lze vzorovat i natura. Ať už se jedná o podlahy, dlažby, textilie nebo pohledové části nábytku.

specifikace

Technická a cenová specifikace mění navazuje na finální zelenou studii interiéru. Cenu je nutné aktualizovat po zaměření a zpracování dílenské dokumentace.