Přeskočit na obsah

VŠECHNO, CO JE VENKU, BYLO NEJPRVE UVNITŘ

Všechno, co kolem sebe vidíme, všechno na světě pochází z vnitřku, z interiéru. Kámen se těží ze země, květy se skrývají v pupenech, motýl se líhne z kukly, myšlenky vznikají v hlavě.

Člověk se rodí do neznámého světa, který se zpočátku zdá chladný, nepřátelský, plný ostrých zvuků a světla. Teprve ve chvíli, kdy pocítíme bezpečí v milující náruči, můžeme zakusit i to dobré.

Teprve v zážitku lásky se tento nehostinný svět může proměnit v místo pro život. Velká část našeho života se odehrává v interiérech. Interiér je naše základní životní prostředí, které může do značné míry utvářet naše názory, postoje, může ovlivňovat naše jednání, naši výkonnost, může nám pomáhat lépe relaxovat, pracovat, milovat.

Jsme připraveni vám maximálně pomoci ve vytváření vašeho životního prostředí. Zabýváme se návrhy a kompletním řešením interiérů, včetně vizualizací a realizace. Poskytujeme servis pro výběr a specifikaci materiálů, zařízení, spotřebičů, zařizovacích předmětů a svítidel. Nabízíme široké portfolio osvědčených produktů a značek. Máme k dispozici vlastní truhlárnu a tým spolupracujících řemeslníků.

Vždy se snažíme především o individuální přístup, profesionalitu, preciznost a také vždy o něco navíc!

základní hodnoty

Prioritou našeho podnikání není jen vydělávání peněz, ale osobní rozvoj každého z nás, rozvoj celku. Naší prací se snažíme podat důkaz o tom, že slušnost, spolehlivost, preciznost a důvěra existuje, že lze měnit svět k lepšímu

LIDSKOST

Všechno, co děláme, počíná v lidské touze se zlepšovat, být platný, žít plnohodnotný lidský život. Nic z toho nelze bez lásky, osobního nasazení a důvery v člověka.

SPOLEHLIVOST

Důvěru lze budovat jen tak, že se snažíme plnit, to k čemu se zavážeme. Bez spolehlivosti není důvěry.

ŘEMESLO

Abychom odvedli dobrou práci, musíme znát nejnovější technologické postupy, ale mít i kvalitní řemeslný základ.

ORIGINALITA

Jedinečnost každého našeho díla spočívá výrazně v jedinečnosti každého našeho klienta. Vždy se však snažíme přidat i cosi navíc.